Her birimizin hikayesinde aynı vizyon var. Şimdiye kadar attığımız her adımla kendi sınırlarımızı koşarak, yürüyerek ya da hareket ederek aşarken, başka bireylere de kendi konfor alanlarından çıkmaları için ilham verdik. Bu sefer daha da güçlü bir etki yaratmak ve toplumda hareketle gelen farkındalığı arttırmak için güçlerimizi birleştirip aynı yola baş koyup , çalışmalara başladık!

Bizler; Ankara Koşuyor, Bu Kızlar Nereye Koşuyor?, Hareket Candır!, Koşu Kadını, Marathonist, Mesafeci, Rundiamo, Running Academy olarak engelli bireylerin spor yapabilmeleri önündeki engelleri kaldırmak için Engelsiz Sporcuyum projesini Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile başlattık!

Amacımız; TOFD aracılığı ile engelli bireylere spor yapmaları için ilham verirken , onları hayata engelsiz bir şekilde daha çok bağlamak; aramızda var olduğu sanılan farkları ortadan kaldırmak , engelleri aşmak, aralarından profesyoneller yetiştirip ülkemizi temsil etmelerini sağlamak, kendilerine olan güvenlerini arttırıp sosyal hayatta daha çok var olabilmelerini sağlamak .

Ülkemizde engelli bireylerimizin spor yapması önündeki en büyük birinci engel; spor yapma alanlarına ulaşım ve ikincil olarak da malzeme eksiği olduğundan, bağışlarımız öncelikli olarak, üç sene boyunca sadece spor yapacak engelli bireylerin İstanbul içindeki ulaşımının TOFD ye tahsis edilecek bir araç, şoför ve yakıt için kullanılmasına ayrılacak. Ardından umuyoruz ki kalan bağış miktarı ile de malzeme eksikliği giderilmeye başlanacak

Gelin hep beraber, attığımız her adımla engelleri ortadan kaldıralım.

Online Bağış

Bağış Miktarı : TL
Adınız Soyadınız
Koşusu Adı
E-Posta
İl
İlçe
Kredi Kartı Numarası :
Güvenlik Kodu :
Son Kullanma Tarihi
Visa/MC Seçimi
Kabul EdiyorumSponsorlarımız / Destekçilerimiz