12 Pzt

AAO Dağıtım Töreni

2006 yılından bu yana Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği adına İstanbul Maratonu’nda koşarak, bağış toplayan Adım Adım Oluşumu, bu yıl 35.si düzenlenen Vodafone İstanbul Maratonu’nda topladıkları bağışlar sayesinde alınan 127 Akülü Tekerlekli Sandalye’yi daha ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için TOFD Genel Merkezi’nde toplandı.

Bu yıl 305.773,65TL toplayarak bu güne dek TOFD bünyesinde tekerlekli sandalye bekleyenler için toplanan en yüksek bağış rakamına ulaşan Adım Adım Oluşumu’na destekleri için teşekkür etmek üzere, koşucular ve ihtiyaç sahipleri Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’nde bir araya geldi.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği yararına koşan yüzlerce yürek, her adımında fayda sağladı. 6 yıldır ADIM ADIM üyesi 800 koşucu, 14.400 bağışçıya engellilerin sorunlarını ve ihtiyaçlarını anlatarak farkındalık yarattı. Sadece anlatmakla kalmayıp, koşarken yaptığı yardımseverlik kampanyası ile 2.1 milyon TL bağış toplanmasına aracılık etti ve bu bağışla 985 akülü tekerlekli sandalye alındı.