06 Pzt

Aqua Florya'dan Engellilere Özel Vale Hizmeti

Aqua Florya Alışveriş Merkezi olarak açıldığımız günden bu güne, ziyaretçilerimizin katılabileceği, sosyal sorumluluk duygusu yüksek pek çok etkinlik vb çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Aqua Florya, engellilerimize her alanda olduğu gibi sosyal hayata da etkin şekilde katılımlarını sağlayarak, herkesin kendini özel hissedeceği imkanlar yaratıyor.

Özellikle önceliğimiz engelli ziyaretçilerimizin de engelsiz bireyler gibi eşit haklara sahip olarak, sosyal yaşamlarında da rahat etmeleridir. Bunun için Aqua Florya ailesi olarak engelli ziyaretçilerimize alışveriş merkezimizde kendilerini daha özel hissetmelerini sağlamak için ücretsiz vale hizmeti sunmaktayız. Tüm çalışan vale arkadaşlarımız engelli araç kullanımıyla ilgili gerekli tüm eğitimleri alıp, hassas bir şekilde hizmet vermektedir. Sadece bizler değil toplum olarak da engelli bireylerimize her konuda pozitif ayrımcılık yapılmalı ve hayatlarını kolaylaştırmaya çalışmak hepimizin önceliği olmalıdır. Aqua Florya olarak ülkemizde yaşayan engellilerimizi sosyal risklere karşı koruyarak, onları yaşadıkları toplum içinde başkalarına muhtaç olmayacak hayat standardına ulaştırmayı amaçlıyoruz.