03 Cum

Çözüm Sende! Projesi

Çözüm Sende! Projesi, ODTÜ Verimlilik Topluluğu’nun sosyal sorumluluk sahibi bir topluluk olma yolunda yedi sene öncesinde attığı öncü bir adımdır. Köklü bir öğrenci topluluğu olmanın verdiği sorumluluk bilinci ile içinde yaşadığımız topluma faydalı olmak, toplumun kanayan yaralarına çözüm bulmak için tüm bu faaliyetleri organize etmekteyiz.

ODTÜ Verimlilik Topluluğu'nun düzenlemiş olduğu Çözüm Sende! projesinde son kayıt tarihi 15 Mart'a uzatıldı!

Projeyle ilgili kısa bir hatırlatma:

Çözüm Sende! Projesi, ODTÜ Verimlilik Topluluğu’nun sosyal sorumluluk amaçlı düzenlenen bir proje yarışmasıdır. Bu sene Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile birlikte düzenlenen yarışmada, “Ortopedik engelli bireylerin sosyal yaşama katılımlarının kısıtlanması ve engelli erişilebilirliğinin sağlanamaması” sorununa çözüm oluşturacak projeler aranıyor. “Projenle Gel, Kalmasın Engel!” sloganıyla yola çıkılan yarışmanın kayıtları için son tarih 15 Mart 2014.

2 ya da 3 kişilik gruplar halinde katılabileceğiniz yarışmanın ödülleri: 
Ilgaz Mountain Resort'tan Ilgaz’da 4 gün 3 gecelik tatil, 
Ozman Yurtdışı Eğitim ve Kariyer’den %50 Work and Travel indirimi,
Tablet.

Gelecek projeler arasından seçilen 10 finalist grup 12 Nisan 2014 tarihinde ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde sunumlarını yapacaklar. Aynı akşam, dereceye giren gruplar açıklanacak ve ilk 3 grubun ödülleri verilecek.

Eğer siz de toplum sorunlarına duyarsız kalmamak, bu sorunlara hem tepkinizi hem de üreteceğiniz çözümlerle etkinizi göstermek istiyorsanız, yarışmamıza hemen katılın.

Ödüller ve yarışma ile ayrıntılı bilgi için: www.cozumsende.com 
Etkinlik tanıtım videosu: https://www.youtube.com/watch?v=HUEbjT5rMB8&feature=youtu.be

Başvuru Yapmak için: http://cozumsende.com/kayit-ol/