04 Çar

Gaye Yön Balletic Reflections Fotoğraf Sergisi

FOTOĞRAF SANATÇISI GAYE YÖN ‘Balletic Reflections’  FOTOĞRAF SERGİSİNİN AÇILIŞI 10 MAYIS 2014 CUMARTESİ SAAT 14.00’TE ATAKÖY  A PLUS AVM’DE GERÇEKLEŞECEKTİR. SERGİ 10-16 MAYIS ENGELLİLER HAFTASI BOYUNCA AÇIK KALACAKTIR.

Balletic Reflections  FOTOĞRAF SERGİSİ , TOPLUMSAL BİLİNÇ VE FARKINDALIĞIN ARTTIRILMASI, HAREKET ÖZGÜRLÜĞÜNE DİKKAT ÇEKİLMESİ AMACIYLA TÜRKİYE OMURİLİK FELÇLİLERİ DERNEĞİ (TOFD) YARARINA DÜZENLENMEKTEDİR. SERGİDEN ELDE EDİLEN TÜM GELİR TOFD’YE AKTARILACAKTIR.

BU ANLAMLI ETKİNLİKTE TÜM DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZİ ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYACAĞIZ…

GAYE YÖN KİMDİR ?

1980 yılında İstanbul’da doğan Gaye Yön, fotoğraf çekmeye  Grafik Tasarım bölümünde eğitim aldığı sırada, fotoğraf dersleri için siyah beyaz fotoğraflar çekerek başlamıştır. Zaman içinde bir çok önemli isimden aldığı eğitim ile fotoğraf projelerini  hayata geçirerek, profesyonelliğe adım atan başarılı fotoğraf sanatçısı birçok sosyal sorumluluk projelerinde görev alarak, sivil toplum kuruluşları yararına fotoğraf sergisi düzenlemektedir.

40 Haramiler fotoğraf grubu ile Türkiye’nin görsel belleğini oluşturmak için yola çıkılan “YEŞİLÇAM’IN EFSANE OYUNCULARI”nı  fotoğrafladığı “Yüz Kumbarası” projesinden sonra, şimdi de Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği yararına ‘Balletic Reflections’ isimli fotoğraf sergisini  düzenleyecektedir.

 

Yer: Ataköy A Plus Alışveriş Merkezi

Adres: Ataköy A Plus AVM Ataköy Konakları Adnan Kahveci Bulvarı 6.Kısım

Ataköy/Bakırköy-İSTANBUL

Tarih: 10 – 16 Mayıs Engelliler Haftası