10 Çar

Hayat Yaşamak İçin Tasarlandı

 

Uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye, 7-9 Aralık 2016 tarihlerinde geliri “Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği”ne bağışlanacak olan “Hayat Yaşamak İçin Tasarlandı” isimli resim sergisine sponsor oldu.

 ABD merkezli uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA Gayrimenkul, sosyal sorumluluk projelerine destek vermek adına. İstanbul / Nişantaşı Era AS ofisinin sponsor olduğu “Hayat Yaşamak İçin Tasarlandı” sergisi 7-9 Aralık 2016 tarihlerinde Nişart Galery’de 50 resim sanatçısının katılımıyla gerçekleştirdi.

 Resim sergisinin gelirini “Omurilik Felçlileri Derneği”ne bağışlayacak olan ERA AS,  bu anlamlı günün açılışını 7 Aralık Çarşamba Günü TOFD Başkanı Ramazan Baş'ın da katıldığı bir kokteyl ile gerçekleştirdi.

50'ye yakın sanatçının resimlerinin yer aldığı sergi Teşvikiye-Nişart Galery’de 9 Aralık Cuma Gününe kadar devam ediyor. ERA Gayrimenkul Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu da katılarak destek verdiği serginin geliri Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğine bağışlanacaktır.