12 Çar

Medicana Sağlık Grubu ile TOFD

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ ,

SAĞLIĞINIZI GÜVENCE ALTINA ALMAK ÜZERE MEDICANA SAĞLIK GRUBU HASTANELERİ İLE ÖZEL ANLAŞMA YAPILMIŞTIR.

 

Derneğimiz ile Medicana Sağlık Grubu arasında yapılan sağlık hizmetleri sözleşmesi kapsamında , Medicana Sağlık Grubu hastanelerinden aşağıda belirtilmiş olan size özel şartlar dahilinde sağlık hizmeti verilecektir.

Derneğimiz tarafından tanzim edilerek sizlere verilen üye tanıtım kartı veya derneğimiz tarafından sizlere verilecek üye olduğunuzu belirten yazı dahilinde , tüm üyelerimiz  , tüm personelimiz  ve bu kişilerin 1. derece yakınlarına;

Tüm muayene, teşhis, tedavi, ameliyatlar ve her türlü yatarak tedaviler için uygulanan cari fiyatlar üzerinden ( ilaç, sarf malzemesi, onkoloji, doğum paketleri, ve özel sigorta katılım payları hariç ),
SGK’lı hastalara ise, bu hastalardan alınacak olan ilave ücretler üzerinden ( ilaç, sarf malzemesi, onkoloji, doğum paketleri, ve özel sigorta katılım payları hariç ),  indirim uygulanacak,
Diş tedavi hizmetlerinde ise, sözleşmede belirtilen indirim oranı geçerli olmayıp, Türk Diş Hekimleri Birliği’nin her yıl başında açıklamış olduğu rehber tarife üzerinden hizmet verilecektir.
Öğretim üyesi fark ücretlerine ise indirim uygulanmayacaktır.
Belirli dönemlerde derneğimize özel çalışmalar yapılabilecek olup, yapılacak olan çalışmalar sizlere derneğimiz tarafından e-mail , sms , web sitemiz ve diğer iletişim kanalları ile duyurulacaktır.
Özel sağlık sigortası kullanımı, mevcut sözleşme kapsamı dışındadır.

 

Bilgi ve randevu için , 0850 460 63 34 numaralı Medicana Sağlık Grubu çağrı merkezini arayabilir ya da http://www.medicana.com.tr/  web adresinden Online Randevu alabilirsiniz.

 

Medicana Sağlık Grubu ile TOFD üyelerine özel yapılan kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak için 0212 661 16 61 no'lu numarayı arayınız.