09 Pzt

Rüya ve Maskeler Dans Gösterisi

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Sanat Atölyesinin Sunduğu Rüya ve Maskeler Dans gösterisi büyük beğeni ile izlendi….

Empati yapıldığında birlikte aşılamayacak hiçbir engelin bulunmadığını anlatmayı amaçlayan Rüya ve Maskeler dans gösterisi 5 Ocak Pazar günü Yunus Emre Kültür Merkezi’nde büyük bir coşku ile sergilendi.

 5 ortopedik engelli, 1 işitme engelli, 7 engelsiz, Toplam: 13 dansçıdan oluşan dans ekibi, canlı müzik eşliğinde,2 görme engelli, 1 engelsiz sanatçıdan oluşan  müzisyenler; Piyano LİNDA KASO,  gitar-flüt KERİM ATINOK,  mandolin SELİM ATINOK performansı ve Irmak Bahçeci’nin draması tüm izleyenlerin beğenisi topladı.

Gösterinin hemen bitiminde projenin Koreografı Hakan Ceyhan kız arkadaşına sürpriz bir evlenme teklifi ederek tüm izleyicileri bu mutlu anına ortak etti. İzleyicilerin arasında bulunan iş adamları, belediye yöneticileri, okul temsilcileri gibi birçok kişi kurum ve kuruluşlarında  da gösterinin sergilenmesi için talepte bulundular.

Büyük ilgi toplayan Rüya ve Maskeler dans grubunun gösteri günleri için www.tofd.org.tr veya 0212 661 1 661 nolu numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.