12 Cmt

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği bu yıl da Geleneksel Karne Şenliği’ni kutladı!!!

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği,Ataköy’de bulunan genel merkezinde yaptığı Karne Şenliği ile engelli öğrencileri sevindirdi. Okulun bitmesiyle stres atan öğrenciler, aldıkları hediyeler karşısında duygu dolu anlar yaşadılar. Bakırköy Kaymakamı Adem Öztürk, TOFD ekibine bu anlamlı etkinliği organize ettiği için teşekkür ederek başladığı konuşmasında; ‘Dayanışma içerisinde olduğumuz sürece tüm engelleri aşacağımıza inanıyorum. Geleceğimiz olan çocuklarımızı başarılarından dolayı yürekten kutluyorum. Birlik ve beraberlik içinde güzel çocuklarımıza, bu güzel hizmeti vermekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.’  dedi.

Çeşitli animasyon gösterileriyle eğlenen öğrenciler, palyaço ve maskotlarladans ederek bir eğitim yılını daha bitirmenin mutluluğunu yaşadı. Veliler ise,derneğin yaptığı bu etkinlikten duydukları memnuniyeti ifade ederken, TOFD Genel Başkanı Ramazan Baş’a ve tüm TOFD ekibine teşekkürlerini ilettiler.

Etkinliğin sonunda Bakırköy Kaymakamı Adem Öztürk, Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Emrullah Aydın, Bakırköy Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Metin Albayrak, Bakırköy Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yener Yıldırım, İSEM Müdür Yardımcısı Gültekin Güllü ve TOFD Genel Başkanı Ramazan Baş öğrencileri tebrik ederek, karne hediyelerini dağıttılar.