Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ve Toyzz Shop’tan engel tanımayan iş birliği

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Toyzz Shop ile anlamlı bir iş birliğine imza attı. Gerçekleştirilen proje ile engelli bireylerin yaşam koşullarının iyileştirilmesine katkı sağlamayı amaçlayan Toyzz Shop, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü itibarıyla mağazalarında satışa sunacağı “Barbie Tekerlekli Sandalye Bebeği” koleksiyonunun tüm gelirini Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne aktaracak.

Toyzz Shop ve Barbie ile hayata geçirilen bu anlamlı iş birliğinden mutluluk duyduklarını ifade eden Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Genel Başkanı Semra Çetinkaya, “TOFD olarak 20 yılı aşkın süredir Türkiye’de omurilik felçlisi bireyler için çalışıyoruz. Omurilik felçlisi bir bireyin sosyal hayata kazandırılması, istihdamı ve eşit bir yaşam hakkı elde etmesi her zaman için önceliğimiz. Engelsiz yaşam hakkında hayatın her alanında farkındalık yaratmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda yetişkin bireylerimizin yanı sıra çocuklarımızın da bilinçlenmesi büyük önem arz ediyor. Toyzz Shop’la hayata geçirdiğimiz proje bu nedenle çok anlamlı. Proje sayesinde minikler Tekerlekli Barbie Bebeği ile gerçek hayatta da omurilik felçlisi arkadaşlarının olabileceği farkındalığını kazanacak. Satışlardan elde edilen gelir ise psikolojik, ekonomik ve sosyal desteğe ihtiyacı olan daha fazla omurilik felçlisi bireye ulaşmamızı sağlayacak. Projede emeği olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.
Sınırlı sayıda üretilen özel koleksiyon, Toyzz Shop mağazalarında belirli bir süre satışta olacak. Mağazada stoğu bulunmayan Barbie bebekler, Toyzz Shop’un uygulaması Toyzz Smart ile, mağazadan oluşturulacak siparişle müşterinin adresine ulaştırılabilecek.

Siz de Toyzzshop mağazaları ve internet sitesinden alacağınız her “Barbie Tekerlekli Sandalye Bebeği” ile engelsiz bir yaşama destek olabilirsiniz.


İş bu kampanya 1 - 31 Aralık tarihleri arasında Toyzz Shop mağazaları, toyzzshop.com ve Toyzz Shop Mobil App'te geçerlidir.
T000GGL22 Barbie Tekerlekli Sandalye Bebeği satışlarından gelen KDV hariç tüm gelir Türkiye Omurilik Felçlileri derneğine aktarılır.
Stok olmayan mağazalarda ürün satışı ToyzzSmart uygulaması üzerinden yapılarak, ürün müşterilerimizin istediği adrese gönderilir.
T000GGL22 Barbie Tekerlekli Sandalye Bebeği ürünü stoklarla sınırlıdır ve işbu kampanyanın ürünü olması nedeniyle satışında hiçbir indirim, kampanya, hediye çeki vb. geçerli değildir.
Toypa Mağazacılık Tic. A.Ş. ve Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği kampanya tarihlerinde değişiklik (kampanya süresini uzatma) yapma hakkını saklı tutar.